00. Clubhuis.png 01. Trainingsgroep.png 03. Hockeystick.png 04. Dames1.png 05. Heren1.png 06. MD1.png 07. Keeper in training.png 10. pion.png

Overige Commissies


Trainingsschema

Dit schema loopt van 4-4-2021 t/m 1-5-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Dansschool Trainingsgroep KG2
17:00 - 18:00 Meisjes A1 Robert Sinjorgo HV - AB techniek training
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Kiki de Ridder
Suze van der Heiden
Ton Olijve
KG4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Leann den Heijer (K)
Ton Olijve
Linn Beijer
KG4 - CD
17:30 - 18:30 MD Trainingsteam KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Floor van der Valk
Shirley Blans
BL 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Merel Metz
Sanne Ledderhof
BL 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Peter Feenstra
Magreet Rooda
BL 3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Amy Langley KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Ton Olijve KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Robert Sinjorgo HV - AB techniek training
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Maarten Roos KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Etienne Cosijn HV - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Maarten van Riel KG4 - AB
18:30 - 19:30 MD Trainingsteam KG2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Amy Langley KG2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Robert Sinjorgo HV - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Lars Mientjes
Nicholas Nass
HV - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Peter Feenstra KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Maarten Roos KG4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Margreet Rooda
Maarten van Riel
Philippe van der Pal
BL 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Philippe van der Pal
Maarten van Riel
Margreet Rooda
BL 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Merel de Meer
Vera Toet
KG4 - AB
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep BL 3
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep KG2
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep HV
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep KG4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Dansschool Trainingsgroep KG2
16:00 - 17:00 JD Trainingsteam Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D2 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C2 Paul Kuijvenhoven BL 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C3 Roy Jansen
Paul Kuijvenhoven
BL 3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Rick Merkelbach
Rick Pabbruwee
HV - CD
17:00 - 18:15 Jongens D3 Robert Sinjorgo HV - AB Kwart voor 5 inlopen en 5u start van de training.
17:00 - 18:00 Meisjes C6 ISH Etienne Cosijn KG4
18:00 - 19:00 Meisjes A5 ISH Etienne Cosijn KG4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 ISH Alexander Naryshkine KG4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Yosh Zegveld
Ralph de Schipper
BL 3
18:30 - 20:00 Jongens A2 Paul Kuijvenhoven KG2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Bart Wijnands Senior KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Sinjorgo
Tamar Metman
HV - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jim van Vianen
Pieter Arnold
HV - AB
19:00 - 20:00 Jongens A3 Ton Olijve KG4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
BL 3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Jim van Vianen
Paul Kuijvenhoven
Ralph de Schipper
BL 3 - AB
20:00 - 21:00 Heren 3 KG2 - CD
20:00 - 21:00 Jong Dames 1 HV - CD
20:00 - 21:00 Jong Heren 1 HV - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 17:30 Dansschool Trainingsgroep KG2 - CD
14:00 - 15:00 Jongens F1 HV
14:00 - 15:00 Jongens F2 HV
14:00 - 15:00 Jongens F3 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F1 Robert Sinjorgo
Etienne Cosijn
Maarten Roos
Ton Olijve
HV
14:00 - 15:00 Meisjes F2 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F3 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F4 HV
14:00 - 15:00 Meisjes F5 HV
14:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep BL 3 - CD Youri en Joyce
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Etienne Cosijn
Maarten Roos
HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E5 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E6 HV
15:00 - 16:00 Meisjes 6E7 HV
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 HV
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 HV
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 HV
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Maarten Roos
Tamar Metman
Lars Mientjes
HV
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 HV
16:00 - 17:00 Jongens Kabouters Annemieke de Ridder
Els Grisnigt
KG2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes Kabouters Annemieke de Ridder
Els Grisnigt
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens Puppy's Matthijs Herder
Ton Olijve
KG4
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Peter Feenstra BL 3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes Puppy's Matthijs Herder
Ton Olijve
KG4
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Maarten Roos
Tamar Metman
Lars Mientjes
HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 HV
17:00 - 18:00 Meisjes 8E6 HV
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Maarten van Riel KG4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B5 Matthijs Herder KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Peter Feenstra BL 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Matthijs Herder KG4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Maarten Roos KG4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Merel de Meer
Vera Toet
KG2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Etienne Cosijn BL 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Robert Sinjorgo HV - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Maarten van Riel HV - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Philippe van der Pal BL 3 - AB
19:30 - 20:30 Heren 5 Matthijs Herder KG4
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Peter Feenstra BL 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 KG2 - CD
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep HV
20:30 - 21:30 Senioren Trainingsgroep BL 3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D3 Paul Kuijvenhoven
Robert Sinjorgo
BL 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B1 Robert Sinjorgo BL 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Paul Kuijvenhoven HV - AB
17:00 - 18:30 Jongens C3 Roy Jansen
Paul Kuijvenhoven
BL 3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens D1 Rick Merkelbach
Rick Pabbruwee
HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C6 ISH Maarten Roos KG4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Merel Metz
Sanne Ledderhof
KG2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Ton Olijve KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A5 ISH Maarten Roos KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B6 ISH Alexander Naryshkine KG4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Yosh Zegveld
Ralph de Schipper
HV - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Paul Kuijvenhoven KG2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Nicholas Nass
Paul Kuijvenhoven
HV - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Sinjorgo
Tamar Metman
BL 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jim van Vianen
Pieter Arnold
BL 3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A3 Maarten Roos
Etienne Cosijn
KG4 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Etienne Cosijn
Maarten Roos
KG4 - AB
19:30 - 20:30 Jong Dames 1 KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 David Akveld
Eelco van der Meulen
BL 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Jim van Vianen
Paul Kuijvenhoven
Ralph de Schipper
BL 3 - CD
20:00 - 21:00 Heren 3 HV - CD
20:00 - 21:00 Jong Heren 1 KG2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Dansschool Trainingsgroep KG4
16:00 - 17:00 Jongste jeugd Trainingsgroep BL 3
16:00 - 17:00 Jongens F1 Robert Sinjorgo HV - AB
16:00 - 17:00 Jongens F2 Robert Sinjorgo HV - AB
16:00 - 17:00 Jongens F3 Robert Sinjorgo HV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Robert Sinjorgo HV - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 Robert Sinjorgo HV - AB
16:00 - 17:30 Trainingsgroep Looptrainingen Jurriaan van Spronsen KG2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 MCD Trainingsteam Maarten van Riel KG2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Robert Sinjorgo HV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Robert Sinjorgo HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Robert Sinjorgo HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Robert Sinjorgo HV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Robert Sinjorgo HV - AB
17:30 - 18:30 MD Trainingsteam KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Floor van der Valk
Shirley Blans
BL 3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Amy Langley KG2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Robert Sinjorgo HV - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Robert Sinjorgo HV - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Robert Sinjorgo HV - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Robert Sinjorgo HV - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Robert Sinjorgo HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Robert Sinjorgo HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 Robert Sinjorgo
Robert Sinjorgo
HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E6 Robert Sinjorgo HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Maarten van Riel KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Suze van der Heiden
Kiki de Ridder
Ton Olijve
KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D7 Leann den Heijer (K)
Ton Olijve
Linn Beijer
KG4 - AB
18:30 - 19:30 MD Trainingsteam KG2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Eelco van der Meulen BL 3 - AB ONEVEN WEKEN: MA2 / MA3 / MB2 / MB3
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Eelco van der Meulen BL 3 - AB ONEVEN WEKEN: MA2 / MA3 / MB2 / MB3
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Eelco van der Meulen BL 3 - AB ONEVEN WEKEN: MA2 / MA3 / MB2 / MB3
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Eelco van der Meulen BL 3 - AB ONEVEN WEKEN: MA2 / MA3 / MB2 / MB3
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Eelco van der Meulen BL 3 - CD EVEN WEKEN: 18.30 - 19.30u MC1 / MC2 / MC3 / MC4
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Eelco van der Meulen BL 3 - CD EVEN WEKEN: 18.30 - 19.30u MC1 / MC2 / MC3 / MC4
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Eelco van der Meulen BL 3 - CD EVEN WEKEN: 18.30 - 19.30u MC1 / MC2 / MC3 / MC4
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Eelco van der Meulen BL 3 - CD EVEN WEKEN: 18.30 - 19.30u MC1 / MC2 / MC3 / MC4
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Amy Langley KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Maarten Roos HV - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Maarten van Riel HV - AB
19:30 - 20:30 Technische training Trainingsgroep BL 3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Jongens Puppy's KG4
10:00 - 11:00 Meisjes Puppy's KG4
13:00 - 14:30 Senioren Trainingsgroep BL 3
13:00 - 14:30 Senioren Trainingsgroep HV
13:00 - 14:30 Senioren Trainingsgroep KG2
14:30 - 15:30 Meisjes D1 Eelco van der Meulen BL 3