03.png 08.png 2020 HDS HEADER WEBSITE.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_1.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_2.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_3.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_7.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_8a.jpg 2020 HDS HEADER WEBSITE_9.jpg 2020 HDS WEBSITE HEADER_9.png Pion-geel.gif Veld-Bubi.gif
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens D1 12444 L.S.C. ALECTO JD2   07:45 08:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Adam Buisman (Jong Heren 1) en Svend den Heijer (Jong Heren 1)
Jongens F2 7550 MHC Forescate JF3   08:00 08:30 KG2 - Zandveld C info
  Veld 2 C let op veld opzetten  
Meisjes 6E1 9256 R.H.V. Leonidas M6E1   08:00 08:30 KG2 - Zandveld A info
  Veld 2 A let op veld opzetten  
Meisjes 6E2 9255 HGC M6E4   08:15 08:45 KG2 - Zandveld B info
  Veld 2 B let op veld opzetten  
Meisjes 8E4 8367 Rijswijksche Hockey Club M8E4   08:15 08:45 Bubi Lentze Veld  CD info
  Veld 3 C/D let op veld klaarzetten  
Meisjes D5 16930 De Kieviten MD3   08:15 08:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Colin Blans (Heren 5) en Vincent Jousset (Heren 5)
Meisjes F1 10368 V.M.H.C. CARTOUCHE MF4   08:15 08:45 KG2 - Zandveld D info
  Veld 2 D let op veld opzetten  
Meisjes 8E6 8363 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E5   08:30 09:00 Bubi Lentze Veld  AB info
  Veld 3 A/B let op veld klaarzetten.  
Meisjes F3 9988 Hockeyclub Alkemade MF1   09:00 09:30 KG2 - Zandveld C info
  Veld 2 C let op veld opruimen  
Meisjes 6E5 9287 Catwijck M6E3   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
  Veld 2 A let op veld opruimen  
Meisjes F2 10344 Hockey Club Rotterdam MF2   09:15 09:45 KG2 - Zandveld D info
  Veld 2 D let op veld opruimen  
Jongens 6E2 7247 Hockey Club Wateringseveld Veld J6E1   09:35 10:05 KG2 - Zandveld B info
  Veld 2 B let op veld opruimen  
Meisjes 8E1 8399 R.H.V. Leonidas M8E1   09:45 10:15 Bubi Lentze Veld  CD info
  Veld 3 C/D let op veld opruimen  
Meisjes D3 16995 HV Westland MD3   09:45 10:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Jaap Stuurwold (Trim 2) en Johan Bos
Jongens 8E2 6730 HC Alphen J8E2   10:00 10:30 Bubi Lentze Veld  AB info
  Veld 3 A/B let op veld opruimen  
Meisjes D6 16885 Hockeyclub Alkemade MD1   10:00 10:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Sieb Zwerwer en Jasper Henneman (Jongens B1)
Jongens C2 11801 HC Delfshaven JC1   10:30 11:15 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Chelsea Stemmerich (Jong Dames 1)
Meisjes D1 16897 HC Ypenburg MD1   11:30 12:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Maaike van der Ven (Dames 2) en Dimitri Rispens (Jongens B2)
Jongens D2 12443 MHV Evergreen /Pollux JD1   11:35 12:05 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Michiel Cappendijk en Marit van Beek (Meisjes A1)
Meisjes C5 15454 Rijswijksche Hockey Club MC5   11:45 12:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Meindert Ligthart en Drewin Nieuwenhuis (Veteranen LA)
Jongens C3 11799 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JC1   12:30 13:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Martin Bijl (Veteranen LA) en Sieb Zwerwer
Meisjes A1 13195 L.S.C. ALECTO MA1   12:45 13:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Lars Maasland (Heren 2) en Sebastiaan van Wijk (Heren 2)
Meisjes B2 14304 V.M.H.C. CARTOUCHE MB3   12:50 13:50 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Koen van der Meulen (Heren 3) en David Zwiep (Heren 3)
Meisjes B6 ISH 14297 Klein Zwitserland MB7   13:30 14:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Etienne Cosijn en Alexander Naryshkine (Trim 4)
Meisjes C4 15536 HV Westland MC6   14:00 14:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Fons Dijkstra
Meisjes C1 15455 Craeyenhout MC3   14:30 15:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Robin Landman en Amy Langley (Trim 5)
Meisjes C2 15495 HV Westland MC4   14:35 15:35 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Ernst Andeweg (Veteranen A) en Marcel Raap
Meisjes B5 14299 Leidse Hockey Club Roomburg MB5   15:15 15:45 KG4 - Zandveld  info
Jongens B2 11342 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB2   16:00 16:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Frans Sijbers en Mark Oudsen
Jongens B1 11312 Leidse Hockey Club Roomburg JB2   16:15 17:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Jacco de Hooge en Peter Wit
Meisjes A3 13194 HC Nieuwkoop MA2   16:20 17:20 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: David Zwiep (Heren 3)
Jongens D3 12796 Hockey Club Wateringseveld Veld JD1   17:00 17:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Cas Richel (Heren 4) en Steven van der Toorn (Heren 4)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Meisjes 6E4 9305 Hockey Club Wateringseveld Veld M6E2 15 07:30 08:15 uit -   info
  veld d  
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Jongens 8E1 6736 Klein Zwitserland J8E4 30 07:30 08:30 uit -   info
Jongens 6E1 7246 HGC J6E2 30 07:45 08:45 uit -   info
  C Coronamaatregelen check www.HGC.nl  
Meisjes 8E5 8366 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E4 30 07:45 08:45 uit -   info
  Veld 5AB; Voor de wedstrijd graag de minicie helpen met de doelen.  
Meisjes 8E3 8430 HV Bleiswijk M8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
  veld 1 CD; let op UIT shirt  
Meisjes D4 16941 hdm MD7 30 08:20 09:20 uit -   info
Jongens 6E3 7241 Hockey Club Wateringseveld Veld J6E2 15 08:45 09:30 uit -   info
  veld c  
Meisjes 6E3 9239 MHC Voorhout M6E1 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes 8E2 8381 Hockey Club Rotterdam M8E2 45 09:45 11:00 uit -   info
  Veld 4CD, Corona maatregelen zie website  
Jongens F1 7713 V.M.H.C. CARTOUCHE JF4 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes D2 16906 Ring Pass Delft MD4 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes C6 ISH 15523 Klein Zwitserland MC11 30 11:05 12:05 uit -   info
Jongens C1 12122 OMHC JC1 30 10:50 12:20 uit -   info
  check omhc.nl voor corona maatregelen  
Meisjes A5 ISH 13246 Catwijck MA4 45 11:15 12:30 uit -   info
Meisjes C3 15466 Klein Zwitserland MC6 30 11:20 12:35 uit -   info
Jongens A1 6798 V.M.H.C. CARTOUCHE JA1 30 12:15 13:45 uit -   info
Meisjes B4 14242 Klein Zwitserland MB6 30 13:10 14:10 uit -   info
Meisjes B3 14282 Craeyenhout MB3 15 13:15 14:30 uit -   info
Jongens A2 10952 HC Schiedam JA1 14:30 15:00 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Meisjes D7 16933 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD6 30 14:30 15:30 uit -   info
Jongens A3 10960 MHV Evergreen JA1 30 14:45 15:45 uit -   info
Meisjes B1 14322 HC De Hoeksche Waard MB1 45 15:05 16:20 uit -   info
Meisjes A2 13255 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA3 30 16:25 17:55 uit -   info