00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.3.png 00.4 H1.jpg 00.5.png 00.6.png 00.7.png 00.8.png 03. Hockeystick.png 10. pion.png
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens F2 1032 Rijswijksche Hockey Club JF3   08:00 08:30 KG2 - Zandveld B info
Veld 2B. Veld opzetten en opruimen
Meisjes 6E1 2430 Ring Pass Delft M6E1   08:00 08:30 KG2 - Zandveld C info
Veld 2C. Veld opzetten
Meisjes 8E2 1555 Klein Zwitserland M8E5   08:00 08:30 Bubi Lentze Veld  AB info
Veld 3AB. Veld opzetten
Meisjes 8E4 1521 Klein Zwitserland M8E7   08:00 08:30 Bubi Lentze Veld  CD info
Veld 3CD. Veld opzetten en opruimen
Meisjes D2 9951 HV Westland MD3   08:00 08:30 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Sophie van Eijck (Meisjes A3) en Mark Oudsen
Meisjes F1 3461 V.M.H.C. CARTOUCHE MF4   08:00 08:30 KG2 - Zandveld A info
Veld 2A. Veld opzetten
Jongens D4 5629 V.M.H.C. CARTOUCHE JD6   08:15 08:45 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Sieb Zwerwer en Maarten Deeleman (Jongens A1)
Jongens 6E2 556 V.M.H.C. CARTOUCHE J6E1   09:15 09:45 KG2 - Zandveld D info
Veld 2D. Veld opzetten en opruimen
Meisjes 6E4 2429 Klein Zwitserland M6E7   09:15 09:45 KG2 - Zandveld C info
Veld 2C. Veld opruimen
Meisjes F5 3448 HC Nieuwkoop MF1MIX   09:15 09:45 KG2 - Zandveld A info
Veld 2A. Veld opruimen
Jongens 8E1 106 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E2   09:30 10:00 Bubi Lentze Veld  AB info
Veld 3AB. Veld opruimen
Meisjes D1 9858 Catwijck MD2   09:45 10:15 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Hilde van de Beek (Dames 3) en Ilona Bakker (Dames 3)
Meisjes C7 ISH 8536 HC Ypenburg MC5   10:00 10:30 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Mijntje Hoenderdos (Dames 4) en Sophie van der Vis (Dames 4)
Jongens D2 5593 Rijswijksche Hockey Club JD2   10:30 11:00 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Britt van der Pal (Meisjes A2) en Vincent Pabbruwee (Jongens A1)
Meisjes C2 8502 HC Voorne MC1   10:45 11:30 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Cemil Beki en Annemarie Hitipeuw (Trim 2)
Meisjes B2 7311 Hockey Club Wateringse Veld MB1   11:00 12:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Naomi Rensen (Dames 1) en Tammy van Bijsterveld (Dames 1)
Meisjes C5 8543 HV Bleiswijk MC3   11:45 12:15 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Olle Berg (Jongens A1) en Nout van Ede (Jongens A1)
Meisjes C3 8547 Hockey Club Wateringse Veld MC2   12:00 12:45 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Serinety van der Graaff (Jong Dames 2) en Noa Roodbol (Jong Dames 2)
Meisjes B1 7356 Catwijck MB1   12:15 13:15 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Quint Bouma en Peter Feenstra (Veteranen A)
Jongens A1 1239 MHV Maarssen JA1   13:00 14:00 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Jacco de Hooge en Bram Franken (Heren 4)
Meisjes B6 ISH 7346 Craeyenhout MB5   13:30 14:00 KG4 - Zandveld  info
Fluiten: Liza Langeveld (Dames 3) en Sabine Tempelman (Dames 3)
Jongens A2 4178 HV Westland JA2   14:00 14:30 KG2 - Zandveld  info
Fluiten: Jonathan Wisselink (Heren 1) en Jesse Luijendijk (Heren 1)
Jongens C1 5007 MHC Forescate JC1   14:00 15:00 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Sieb Zwerwer
Meisjes A1 6327 HV Westland MA1   14:45 15:45 Roy Jansen Veld   info
Fluiten: Danny Schippers en Frans Sijbers
Meisjes A4 6320 MHC Forescate MA5   15:15 15:45 KG4 - Zandveld  info
Jongens B2 4543 Hockey Club Rotterdam JB3   15:45 16:15 KG2 - Zandveld  info
Meisjes A2 6355 Klein Zwitserland MA7   15:45 16:45 Bubi Lentze Veld   info
Fluiten: Bram Gores (Heren 2)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens 8E2 122 HC Ypenburg J8E1 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld 3AB  
Jongens D1 5601 Klein Zwitserland JD2 30 07:15 08:30 uit -   info
Jongens D3 5610 hdm JD6 30 07:30 08:30 uit -   info
Meisjes 6E2 2407 HV Westland M6E3 15 07:45 08:30 uit -   info
Meisjes D4 9890 Hockey Club Wateringse Veld MD3 15 07:45 08:30 uit -   info
Jongens 6E1 579 Catwijck J6E2 45 07:30 08:45 uit -   info
Meisjes 6E3 2415 Ring Pass Delft M6E3 30 07:50 08:50 uit -   info
  Ruitenburg C  
Meisjes 8E3 1527 HV Spijkenisse M8E2 45 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes F4 3419 Klein Zwitserland MF8 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes 8E1 1539 Craeyenhout M8E1 15 08:30 09:15 uit -   info
Jongens F1 1047 Rijswijksche Hockey Club JF1 30 08:30 09:30 uit -   info
  Veld 3B  
Meisjes F3 3421 Berkel Rodenrijs MF7 30 08:45 09:45 uit -   info
Meisjes B4 7301 Hockey Club Wateringse Veld MB3 15 09:30 10:15 uit -   info
Meisjes C4 8520 De Kieviten MC3 30 09:15 10:30 uit -   info
Meisjes D5 9940 Rijswijksche Hockey Club MD5 30 09:50 10:50 uit -   info
Meisjes A3 6347 Hockey Club Wateringse Veld MA2 15 10:45 12:00 uit -   info
Meisjes D3 9856 VMHC Pollux MD4 30 11:00 12:00 uit -   info
Jongens B3 4571 HC Feijenoord JB1 11:50 12:20 uit -   info
Meisjes F2 3430 V.M.H.C. CARTOUCHE MF1 30 11:20 12:20 uit -   info
Meisjes D6 9845 LOHC MD10 30 12:30 13:30 uit -   info
Meisjes C6 8493 Klein Zwitserland MC11 30 12:50 13:50 uit -   info
Meisjes A5 ISH 6325 Hockeyclub Alkemade MA2 30 13:00 14:00 uit -   info
Meisjes B3 7343 Berkel Rodenrijs MB5 30 14:20 15:50 uit -   info
Meisjes C1 8549 hdm MC5 30 14:55 16:25 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Jongens C2 5009 HV Victoria JC3 30 15:15 16:30 uit -   info
Rijden: Zie de app of LISA-team voor de actuele rijders
Jongens B1 4557 HC Ypenburg JB2 30 15:35 17:05 uit -   info