00. Clubhuis.png 00. Dveld.png 00.3.png 00.4 H1.jpg 00.5.png 00.6.png 00.7.png 00.8.png 03. Hockeystick.png 10. pion.png

Commissies/vrijwilligers

HDS Secretariaat
Marcel Schippers Penningmeester
Ernst Beemsterboer Ledenadministratie
Arlette Sijbers Wachtlijstbeheer - ontvangst nieuwe leden
Marina Roos-Jansen Wachtlijstbeheer - ontvangst nieuwe leden
Bestuur
Drewin Nieuwenhuis Voorzitter
Martine Hiddema Secretaris
Marcel Schippers Penningmeester
Eline van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken
Marcel Henneman Bestuurslid Accommodatie Zaken
Frits Emmerik Algemeen Bestuurslid
Commissie Jeugd
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Edith Verhaar Lijncoördinator MA
Judith Jansen Lijncoördinator MB
Judith Jansen a.i. Lijncoördinator MC
Amy Langley a.i. Lijncoördinator MC
Amy Langley Lijncoördinator MD
Albert Jan Franken Lijncoördinator JAB
Michiel Cappendijk Lijncoördinator JCD
Jan-Henk van Konijnenburg Lijncoördinator ISH
Jovanka Boerefijn Keeperscoördinator
Commissie Jongste Jeugd
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Janny Blanken Lijncoördinator ME8
Jorine Spaans Lijncoördinator JE8
Lieke Kempen Lijncoördinator ME6
Leonie Wagenaar Lijncoördinator JE6
Manon Saris Lijncoördinator MF
Joost van Nuland Lijncoördinator JF
Manja van Boven Lijncoördinator Puppy's
Gina van Eck Lijncoördinator Puppy's
Commissie Senioren
Reginald Brouwer Coördinator Trimmers
Bram Franken Coördinator Senioren
Liza Langeveld Coördinator Senioren dames
HDS Dames 1
David Akveld Hoofdtrainer D1
Eelco van der Meulen Trainer D1
HDS Heren 1
Rolf Sanders Hoofdtrainer H1
HDS Hoofdtrainer
Eelco van der Meulen Hoofdtrainer – Meisjes ABCD
Robert Sinjorgo Hoofdtrainer - Jongste Jeugd
Paul Kuijvenhoven Hoofdtrainer - Jongens ABCD
HDS Wedstrijdsecretariaat
Maarten Roos Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd, Jeugd en Senioren
Jasper Knoop Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd, Jeugd en Senioren
Jeugdkamp
Bram Franken Organisator
Laurens Bruijs Organisatie begeleiding
Liza Langeveld Organisatie begeleiding
Materialencommissie
Ewout Broekhoff Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
Minikamp
Maxine Jol Organisator
Zoë Schouw Organisator
Scheidsrechterscommissie
Quint Bouma Opleiding Club scheidsrechters
Sieb Zwerwer Planning zaterdag
Johan Bos Planning zaterdag
Sponsoring
Marjolijn Schouw Voorzitter
Richard Beukema Commissielid
Sportiviteit & Respect
Frits Emmerik Ambassadeur
Toernooicommissie Schoolhockey
Reginald Brouwer Organisator
Trainers coördinator
Ton Olijve Trainerscoördinator
Vertrouwenspersoon
Maaike Vreeswijk Vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie
Annette Kraft van Ermel Commissielid
Website en Communicatie
Marc Aussems Webmaster
Marina Roos-Jansen Grafisch vormgever en Lisa-beheerder
Zaalcommissie
Patrick Zellerer Voorzitter en Wedstrijdsecretaris