1.gif 123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png W1.gif W2.gif W3.gif W4.gif

Commissies/vrijwilligers

Secretariaat
Ernst Beemsterboer Ledenadministratie
Marcel Schippers Penningmeester
HDS Bestuur
Drewin Nieuwenhuis Voorzitter
Frits Emmerik Secretaris
Marcel Schippers Penningmeester
Eline van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken Jeugd
Peter Hordijk Bestuurslid Facilitaire Zaken
Reginald Brouwer Bestuurslid Accommodatie Zaken
David Pokorny Hockey Commissaris
HDS Dames 1
David Akveld Hoofdtrainer D1
Jim van Vianen Trainer D1
HDS Heren 1
Paul Kuijvenhoven Hoofdtrainer H1
Eelco van der Meulen Trainer H1
Jeugdcommissie
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Maarten Roos Wedstrijdsecretaris Jeugd
Jasper Knoop Wedstrijdsecretaris Jeugd
Marc Aussems Lijncoördinator MA en ISH
Edith Verhaar Lijncoördinator MB
Paul Vilain Lijncoördinator MC
Mireille Verschuur Lijncoördinator JABCD
Albert Jan Franken Lijncoördinator JABCD
Amy Langley Lijncoördinator MD
Arlette Sijbers Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
Marina Roos-Jansen Ontvangstcommissie nieuwe jeugdleden & wachtlijstbeheer
Irene Pabbruwee Jeugd en Jongste Jeugdzaken
Jeugdkamp
Ilona Bakker Organisatie begeleiding
Bram Franken Organisator
Liza Langeveld Organisatie begeleiding
Jongste Jeugdcommissie
Eline van Leeuwen Voorzitter Jeugd en Jongste Jeugd
Irene Pabbruwee Jeugd en Jongste Jeugdzaken
Martine Hiddema Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Anouk Rijk Lijncoördinator JE6/ME6
Annette Kraft van Ermel Lijncoördinator JE8/ME8
Richard Beukema Lijncoördinator Puppy's
Janny Blanken Lijncoördinator F
Veronique Teunen - Van Walle Lijncoördinator JE6/ME6
Annemieke de Ridder Trainer Kabouters
Sandra van der Meulen Coördinator Teammanagement
Materialencommissie
Ewout Broekhoff Keepers spullen, lockers, ballen en tassen
Minikamp
Maxine Jol Organisator
Zoë Schouw Organisator
Scheidsrechterscommissie
Peter de Haan Planning zondag
Quint Bouma Planning zaterdag
Peter de Haan Traject CS+
Armand van Oostrom Begeleiding scheidsrechters
Quint Bouma Opleiding Club scheidsrechters
Seniorencommissie
Bram van Dijk Wedstrijdsecretaris Senioren
Bob Hakkoer Coördinator trimmers
Bram Franken Coördinator senioren
Sponsoring
Marjolijn Schouw Voorzitter
Technische Commissie
Eelco van der Meulen Vertegenwoordiger Technische Commissie Meisjes AB
Floor van der Valk Vertegenwoordiger Technische Commissie Meisjes CD
Paul Kuijvenhoven Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongens
Robert Sinjorgo Vertegenwoordiger Technische Commissie Jongste Jeugd
Tessa Mulder TC Algemeen
Toernooicommissie Schoolhockey
Reginald Brouwer Organisator
Trainers
Eelco van der Meulen Hoofdtrainer – Technisch verantwoordelijk Meisjes A en B
Floor van der Valk Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijk - Meisjes C en D
Robert Sinjorgo Hoofdtrainer – Technisch verantwoordelijk Jongste Jeugd
Paul Kuijvenhoven Hoofdtrainer - Technisch verantwoordelijke Jongens
Trainers coördinator
Ton Olijve Trainerscoördinator
Vertrouwenspersoon
Maaike Vreeswijk Vertrouwenspersoon
Website en Communicatie
Marc Aussems Webmaster
Marina Roos-Jansen Grafisch vormgever
Zaalcommissie
Patrick Zellerer Voorzitter en Wedstrijdsecretaris