123.png 20192020 dame.png 20192020 JA1_1.png 20192020 Keeper.png 20192020JD1.png 20192020_J8E1.png dames.png H1.png Header1920.png J6E1.png Naamloos-7.png Opkomst Dames en klein.png scheids.png

Diensten

woensdag 18 september 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Liam Schepel Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Floris-Jeff Verschuur Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jayden van der Hansz Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Julia Ooms Bardienst 
vrijdag 20 september 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Dominique Brink Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Julia Ooms Bardienst 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Hidde Idema Bardienst 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Femke Langejans Bardienst 
zaterdag 21 september 2019 
07:30 - 20:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Dante De Haan Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Jort van Essen Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Lenn Nielen Bardienst 
08:15 - 10:15  Sjoerd Cappendijk Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Katia Begeer Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Amber Brooke Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Morgan Evans (ISH) Bardienst 
10:15 - 12:15  Ana Alexandre Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Samarinda De Heer Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Mara De Pellegrin Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Roos Mahieu Bardienst 
12:15 - 14:15  Nikki Brommersma Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Kimberley Berenfinger Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Kate Brouwers Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Evelien Buizer Bardienst 
14:15 - 16:15  Mounia Aoulad Amar Wedstrijdtafel 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Fiamma Delsman Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Demi van Gaalen Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lotte den Heijer Bardienst 
zondag 22 september 2019 
12:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 14:30  Bardienst 
14:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 16:30  Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 20:30  Bardienst 
18:30 - 20:30  Bardienst 
woensdag 25 september 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Liam Schepel Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sophie Nieboer Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sophie Nieboer Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Nyka Bosch Bardienst 
vrijdag 27 september 2019 
15:00 - 21:00  Chrystel Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Nina van Bemmel Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 28 september 2019 
07:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Anne-Roos van Kampen Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Pim Hulsbos Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Marne Kalberg Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Felipe Kool Bardienst 
08:15 - 10:15  Mick Boom Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Aron de Kleijn Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Fernando de Korte Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Wessel van Meerkerk Bardienst 
10:15 - 12:15  Naïm Klappe Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Robbert den Boogert Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Felix Roggenkamp Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Damiaan Janssen Bardienst 
12:15 - 14:15  Sem Boer Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Fleur Buis Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Margriet Campfens Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Elise Dubero Bardienst 
14:15 - 16:15  Sharon Adam Wedstrijdtafel 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Elliot Bogte Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Kai Dirker Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jelmer van Dongen Bardienst 
zondag 29 september 2019 
09:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Anne-Roos van Kampen Barhoofd 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
woensdag 2 oktober 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Emily Benthem Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jenn van Dam Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jamilla van der Hansz Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isobel Schut Bardienst 
vrijdag 4 oktober 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Valente van der Geest Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
07:30 - 20:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Emir Ablay Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Harry Calton-green Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Tijmen de Hoog Bardienst 
08:15 - 10:15  Matteo Brouwer Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Florian Siekmann Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sander Nab Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Robin Nielen Bardienst 
10:15 - 12:15  Stijn Cappendijk Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Sanne Andeweg Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Jade Beijk Bardienst 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Kim van den Berg Bardienst 
12:15 - 14:15  Eefke Barten Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Annabel van Schaik Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Finna van Riet Bardienst 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Suze van der Heiden Bardienst 
14:15 - 16:15  July van den Bosch Wedstrijdtafel 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Alisha Aliahmad Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Senna van Dijk Bardienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Merel Gordijn Bardienst 
woensdag 9 oktober 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Fem Roos Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lynn Wanrooij Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Aidan King Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Floris-Jeff Verschuur Bardienst 
vrijdag 11 oktober 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Charlotte Kruimer Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Liselotte van Cann Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Vera Schuttrups Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Frederique Schimmel Bardienst 
zaterdag 12 oktober 2019 
07:30 - 20:00  Peter Hordijk Barhoofd 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Lauren Montanus Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Femke van Rijn Bardienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Fina Maas Bardienst 
08:15 - 10:15  Nina van Bemmel Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lucia van der Molen Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Milou Hop Bardienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Bo Koppert Bardienst 
10:15 - 12:15  Fien Groos Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Bardienst 
12:15 - 14:15  Bardienst 
12:15 - 14:15  Bardienst 
12:15 - 14:15  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:15  Bardienst 
14:15 - 16:15  Bardienst 
14:15 - 16:15  Bardienst 
14:15 - 16:15  Wedstrijdtafel 
16:15 - 18:15  Bardienst 
16:15 - 18:15  Bardienst 
16:15 - 18:15  Bardienst 
woensdag 16 oktober 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Mika Verweij Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Annabelle Juttmann Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Noor Bakker Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Emma Roos Bardienst 
vrijdag 18 oktober 2019 
15:00 - 21:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 30 oktober 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Mika Verweij Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jackie Juttmann Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Silke Wijler Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Femke Langejans Bardienst 
vrijdag 1 november 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 6 november 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sienna de Ruiter Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lisanne Nab Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Naomi Mos Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Esme Harteveld Bardienst 
vrijdag 8 november 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Rebecca Rodnite Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Rebecca Rodnite Bardienst 
woensdag 13 november 2019 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Yola-Mae Pattiwael Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Dianne Kruimer Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Eline Brinkman Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Ellenoor Brinkman Bardienst 
vrijdag 15 november 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Noa Metman Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sara Wakker Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 20 november 2019 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Annabelle Juttmann Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Mijs Verweij Bardienst 
16:00 - 18:00  Marchien Kuik Bardienst 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Anouk Tuijt Bardienst 
vrijdag 22 november 2019 
15:00 - 21:00  Peter Hordijk Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst