HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO14-8 ISH

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Richard Brooke
Teammanager Hans Kolsters
Trainer Ton Olijve
Trainer Dillon Pelle
Lijncoordinator 1e jaars Hans Kolsters
Lijncoordinator 2e jaars Hans Kolsters

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS MO14-8 10 25 8 1 1
2 HGC MO14-5 10 19 6 1 3
3 Craeyenhout MO14-5 10 14 4 2 4
4 Rijswijk MO14-4 10 11 3 2 5
5 Klein Zwitserland MO14-8 10 9 2 3 5
6 HDM MO14-10 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Craeyenhout MO14-5 Klein Zwitserland MO14-8 (1-0)scheduled
Rijswijk MO14-4 HGC MO14-5 (3-1)final
HDS MO14-8 HDM MO14-10 (2-1)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
HDM MO14-10 Rijswijk MO14-4 (2-1)final
Klein Zwitserland MO14-8 HDS MO14-8 (0-3)scheduled
HGC MO14-5 Craeyenhout MO14-5 (3-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HGC MO14-5 Klein Zwitserland MO14-8 (3-0)final
Rijswijk MO14-4 HDS MO14-8 (1-3)final
Craeyenhout MO14-5 HDM MO14-10 (1-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDS MO14-8 Craeyenhout MO14-5 (3-0)scheduled
Rijswijk MO14-4 Klein Zwitserland MO14-8 (3-2)scheduled
HDM MO14-10 HGC MO14-5 (0-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HGC MO14-5 HDS MO14-8 (1-0)final
Klein Zwitserland MO14-8 HDM MO14-10 (2-0)scheduled
Craeyenhout MO14-5 Rijswijk MO14-4 (1-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Klein Zwitserland MO14-8 Craeyenhout MO14-5 (0-0)scheduled
HGC MO14-5 Rijswijk MO14-4 (3-0)final
HDM MO14-10 HDS MO14-8 (0-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Rijswijk MO14-4 HDM MO14-10 (4-3)final
Craeyenhout MO14-5 HGC MO14-5 (0-1)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
HDS MO14-8 Klein Zwitserland MO14-8 (3-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
HDM MO14-10 Craeyenhout MO14-5 (1-2)final
HDS MO14-8 Rijswijk MO14-4 (3-3)final
Klein Zwitserland MO14-8 HGC MO14-5 (0-0)scheduled
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HGC MO14-5 HDM MO14-10 (1-2)final
Klein Zwitserland MO14-8 Rijswijk MO14-4 (1-0)scheduled
Craeyenhout MO14-5 HDS MO14-8 (0-3)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
HDS MO14-8 HGC MO14-5 (1-0)final
HDM MO14-10 Klein Zwitserland MO14-8 (3-3)scheduled
Rijswijk MO14-4 Craeyenhout MO14-5 (1-4)final