HDS 90 jaar strand lichtletters.jpg HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Richard Beukema
Coach Marjolein Simon
Teammanager Judith Jansen
Trainer Rolf Esser
Trainer Ton Olijve
Lijncoordinator 1e jaars Judith Jansen
Lijncoordinator 2e jaars Judith Jansen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Klein Zwitserland MO18-5 HGC MO18-4 13:45
Schiedam MO18-5 Leiden MO18-7 15:45
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Rijswijk MO18-3 16:45
Forescate MO18-4 HDS MO18-3 16:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS MO18-3 12 33 11 0 1
2 Schiedam MO18-5 12 29 9 2 1
3 Berkel-Rodenrijs MO18-7 12 24 8 0 4
4 Rijswijk MO18-3 12 19 6 1 5
5 HGC MO18-4 12 13 4 1 7
6 Forescate MO18-4 12 13 4 1 7
7 Leiden MO18-7 12 6 2 0 10
8 Klein Zwitserland MO18-5 12 1 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei MHC Forescate MO18-4 16:55 uit
1 jun Berkel Rodenrijs MO18-7 16:50 thuis - Veld 2 - Waterveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Rijswijk MO18-3 HGC MO18-4 (7-5)final
HDS MO18-3 Klein Zwitserland MO18-5 (7-5)final
Forescate MO18-4 Schiedam MO18-5 (2-4)final
Leiden MO18-7 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (2-3)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Forescate MO18-4 (4-0)final
Klein Zwitserland MO18-5 Leiden MO18-7 (1-3)final
WOENSDAG 8 NOVEMBER 2023
Rijswijk MO18-3 Schiedam MO18-5 (2-7)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-7 HGC MO18-4 (4-2)final
HDS MO18-3 Rijswijk MO18-3 (7-0)final
Forescate MO18-4 Klein Zwitserland MO18-5 (5-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Schiedam MO18-5 (1-4)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-5 HDS MO18-3 (1-6)final
Rijswijk MO18-3 Leiden MO18-7 (2-1)final
HGC MO18-4 Forescate MO18-4 (1-0)final
Klein Zwitserland MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-10)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland MO18-5 Schiedam MO18-5 (4-8)final
Leiden MO18-7 HDS MO18-3 (3-5)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 HGC MO18-4 (3-0)scheduled
Forescate MO18-4 Rijswijk MO18-3 (4-3)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Rijswijk MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-0)scheduled
HGC MO18-4 Klein Zwitserland MO18-5 (5-1)scheduled
Leiden MO18-7 Schiedam MO18-5 (0-10)final
HDS MO18-3 Forescate MO18-4 (7-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schiedam MO18-5 HGC MO18-4 (2-2)scheduled
Forescate MO18-4 Leiden MO18-7 (1-0)final
Klein Zwitserland MO18-5 Rijswijk MO18-3 (2-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 HDS MO18-3 (2-3)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Schiedam MO18-5 Forescate MO18-4 (9-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Leiden MO18-7 (7-1)scheduled
Klein Zwitserland MO18-5 HDS MO18-3 (4-1)final
HGC MO18-4 Rijswijk MO18-3 (0-2)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Leiden MO18-7 Klein Zwitserland MO18-5 (3-4)scheduled
HDS MO18-3 HGC MO18-4 (6-0)scheduled
Forescate MO18-4 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-2)scheduled
ZATERDAG 30 MAART 2024
Rijswijk MO18-3 Schiedam MO18-5 (1-1)final
HGC MO18-4 HDS MO18-3 (1-2)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Schiedam MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (5-1)scheduled
HGC MO18-4 Leiden MO18-7 (3-2)final
Rijswijk MO18-3 HDS MO18-3 (0-3)final
Klein Zwitserland MO18-5 Forescate MO18-4 (5-5)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Forescate MO18-4 HGC MO18-4 (1-2)scheduled
Leiden MO18-7 Rijswijk MO18-3 (1-3)scheduled
HDS MO18-3 Schiedam MO18-5 (0-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Klein Zwitserland MO18-5 (7-4)scheduled
Rijswijk MO18-3 Forescate MO18-4 (2-4)final
VRIJDAG 26 APRIL 2024
Klein Zwitserland MO18-5 HDS MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
HDS MO18-3 Leiden MO18-7 (3-0)final
Schiedam MO18-5 Klein Zwitserland MO18-5 (4-1)scheduled
HGC MO18-4 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-5)scheduled