HDS huldiging kampioenen medailles.jpg HDS jeugd met sproeier.jpg HDS Jeugd prijsuitreiking.jpg HDS Roy Jansen Veld.jpg

MO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Eline van Leeuwen
Teammanager Jovanka Boerefijn
Trainer Jos Euser
Trainer Paul Kuijvenhoven
Trainer Eelco van der Meulen
Trainer Ton Olijve
Trainer Dillon Pelle
Trainer Robert Sinjorgo
Lijncoordinator 1e jaars Judith Jansen
Conditietrainer Martial Arts Center
Lijncoordinator 2e jaars Judith Jansen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wateringse veld MO18-1 14 36 12 0 2
2 HDM MO18-3 14 35 11 2 1
3 HGC MO18-2 14 27 8 3 3
4 Schiedam MO18-3 14 20 6 2 6
5 Pollux MO18-1 14 18 6 0 8
6 Craeyenhout MO18-2 14 12 4 0 10
7 HDS MO18-2 14 8 2 2 10
8 Leiden MO18-3 14 7 2 1 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Schiedam MO18-3 Pollux MO18-1 (1-3)final
Leiden MO18-3 HGC MO18-2 (0-7)final
Wateringse veld MO18-1 Craeyenhout MO18-2 (3-0)final
HDM MO18-3 HDS MO18-2 (4-2)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
HGC MO18-2 HDM MO18-3 (0-4)final
Pollux MO18-1 Wateringse veld MO18-1 (0-1)final
HDS MO18-2 Schiedam MO18-3 (1-4)scheduled
Craeyenhout MO18-2 Leiden MO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
HDM MO18-3 Leiden MO18-3 (4-0)final
Pollux MO18-1 Craeyenhout MO18-2 (3-0)final
Schiedam MO18-3 HGC MO18-2 (0-3)final
Wateringse veld MO18-1 HDS MO18-2 (4-1)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
HGC MO18-2 Wateringse veld MO18-1 (2-3)final
Leiden MO18-3 Schiedam MO18-3 (2-3)final
HDS MO18-2 Pollux MO18-1 (1-2)final
Craeyenhout MO18-2 HDM MO18-3 (0-6)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Pollux MO18-1 HGC MO18-2 (1-2)final
Schiedam MO18-3 HDM MO18-3 (2-2)final
Wateringse veld MO18-1 Leiden MO18-3 (4-0)final
HDS MO18-2 Craeyenhout MO18-2 (1-4)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
HGC MO18-2 HDS MO18-2 (1-0)final
Leiden MO18-3 Pollux MO18-1 (3-2)scheduled
HDM MO18-3 Wateringse veld MO18-1 (3-1)final
Schiedam MO18-3 Craeyenhout MO18-2 (4-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
HDS MO18-2 Leiden MO18-3 (3-2)final
Wateringse veld MO18-1 Schiedam MO18-3 (2-0)final
Pollux MO18-1 HDM MO18-3 (2-4)final
Craeyenhout MO18-2 HGC MO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HGC MO18-2 Leiden MO18-3 (3-1)final
Pollux MO18-1 Schiedam MO18-3 (1-2)final
HDS MO18-2 HDM MO18-3 (0-3)final
Craeyenhout MO18-2 Wateringse veld MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Wateringse veld MO18-1 Pollux MO18-1 (1-2)final
Leiden MO18-3 Craeyenhout MO18-2 (0-1)final
HDM MO18-3 HGC MO18-2 (1-1)final
WOENSDAG 3 APRIL 2024
Schiedam MO18-3 HDS MO18-2 (5-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HGC MO18-2 Schiedam MO18-3 (2-2)final
Leiden MO18-3 HDM MO18-3 (1-5)final
Craeyenhout MO18-2 Pollux MO18-1 (7-5)final
HDS MO18-2 Wateringse veld MO18-1 (0-2)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Pollux MO18-1 HDS MO18-2 (3-0)final
Schiedam MO18-3 Leiden MO18-3 (1-2)final
Wateringse veld MO18-1 HGC MO18-2 (5-1)final
HDM MO18-3 Craeyenhout MO18-2 (5-2)scheduled
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDM MO18-3 Schiedam MO18-3 (3-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
HGC MO18-2 Pollux MO18-1 (2-1)final
Leiden MO18-3 Wateringse veld MO18-1 (1-3)final
Craeyenhout MO18-2 HDS MO18-2 (2-3)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Pollux MO18-1 Leiden MO18-3 (4-2)final
Wateringse veld MO18-1 HDM MO18-3 (2-0)final
HDS MO18-2 HGC MO18-2 (1-1)scheduled
Craeyenhout MO18-2 Schiedam MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HGC MO18-2 Craeyenhout MO18-2 (6-2)final
Schiedam MO18-3 Wateringse veld MO18-1 (2-3)final
HDM MO18-3 Pollux MO18-1 (6-0)final
Leiden MO18-3 HDS MO18-2 (2-2)scheduled