Thuis
|
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Reistijd |
Verz. |
Tijd
|
Veld
|
Info |
MO10-3
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE MO10-3 |
|
08:15 |
08:45 |
Hoofdveld - Roy Jansen AB
|
info
|
MO10-4
|
|
HV Westland MO10-2 |
|
08:15 |
08:45 |
Hoofdveld - Roy Jansen CD
|
info
|
JO8-1
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO8-GROEN |
|
08:30 |
09:00 |
Veld 3 - Bubi Lentze D
|
info
|
JO9-1
|
|
Klein Zwitserland JO9-4 |
|
08:30 |
09:00 |
Veld 3 - Bubi Lentze A
|
info
|
MO12-3 (O)
|
|
Craeyenhout MO12-4 |
|
08:30 |
09:00 |
Veld 2 - Waterveld
|
info
|
|
Fluiten: Nick Harteloh en Boris Sijbers (JO16-1 Boks- en conditietraining) |
|
MO8-1
|
|
Craeyenhout MO8-3 |
|
08:30 |
09:00 |
Veld 3 - Bubi Lentze C
|
info
|
MO7-2 Puppy's
|
|
HV Bleiswijk MO7-2 |
|
09:00 |
09:30 |
Veld 5 - Zandveld A
|
info
|
JO14-1
|
|
Leidse Hockey Club Roomburg JO14-2 |
|
09:30 |
10:30 |
Hoofdveld - Roy Jansen
|
info
|
|
Fluiten: Frans Sijbers en Quint Bouma |
|
MO14-1
|
|
HC Pijnacker MO14-1 |
|
09:30 |
10:30 |
Veld 3 - Bubi Lentze
|
info
|
|
Fluiten: Mark Oudsen en Jacco de Hooge |
|
MO12-4
|
|
De Kieviten MO12-2 |
|
10:30 |
11:00 |
Veld 2 - Waterveld
|
info
|
|
Fluiten: Jos Gleijm en Katinka Korf |
|
MO14-6
|
|
VMHC Pollux MO14-4 |
|
11:30 |
12:00 |
Veld 5 - Zandveld
|
info
|
|
Fluiten: Robine Vijfhuizen (MO18-3) en Edward de Ruiter |
|
JO14-2 (O)
|
|
hdm JO14-4 |
|
11:45 |
12:30 |
Veld 3 - Bubi Lentze
|
info
|
|
Fluiten: Volkert Ebbink (Veteranen LA) en Timo Nelissen (JO18-1 Boks- en conditietraining) |
|
MO16-1
|
|
hdm MO16-2 |
|
11:30 |
12:30 |
Hoofdveld - Roy Jansen
|
info
|
|
Fluiten: Joost van Doesburg (Heren 3) en Danny Schippers |
|
JO12-3 (O)
|
|
De Kieviten JO12-2 |
|
12:30 |
13:00 |
Veld 2 - Waterveld
|
info
|
|
Fluiten: Bas Ruarus (Trim 6) en Jasper Knoop (Trim 5) |
|
MO14-5
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE MO14-4 |
|
14:00 |
14:30 |
Veld 3 - Bubi Lentze
|
info
|
|
Fluiten: Volkert Ebbink (Veteranen LA) en Sybren Wynia (JO18-1 Boks- en conditietraining) |
|
MO16-3
|
|
HC Schiedam MO16-3 |
|
13:30 |
14:30 |
Hoofdveld - Roy Jansen
|
info
|
|
Fluiten: Mark Sartor en Peter de Haan |
|
MO14-4
|
|
LOHC MO14-5 |
|
14:15 |
15:00 |
Veld 2 - Waterveld
|
info
|
|
Fluiten: Maud Ruarus (MO18-3) en Bas Ruarus (Trim 6) |
|